Aktualności w świecie podatkowym

Zapłacisz podatek od składki zdrowotnej!

Zapłacisz podatek od składki zdrowotnej!

Spis treści: Roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne Jaki podatek za zwrot składki na ubezpieczenie zdrowotne? Roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne Do 22 maja 2023 r. przedsiębiorcy byli zobligowani przekazać do ZUS roczne rozliczenie...

czytaj dalej

Odbierz bezpłatny e-book, w którym rozwiewam wątpliwości podatkowe przedsiębiorcy prowadzącego firmę w domu.

Administratorem danych osobowych jest COMPERTUS Katarzyna Pawłowska doradca podatkowy NIP: 7772674417. Dane osobowe są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajduje się w Polityce Prywatności.

Kancelaria Compertus

Od ponad 19 lat specjalizujemy się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Doskonale zdajemy sobie sprawę  z tego, że wiedza zdobyta podczas studiów ekonomicznych to zdecydowanie za mało, aby pomagać przedsiębiorcom, dlatego systematycznie uczestniczymy w różnego typu szkoleniach i seminariach podnosząc nasze kompetencje.

Nasze usługi świadczymy w języku polskim, niemieckim i angielskim, uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Compertus – Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradcy Podatkowego
dr Katarzyna Pawłowska

ul. Bałtycka 6
(przy stacji Orlen)
61-013 Poznań
os. M. Mielżyńskiego 97/6
62-020 Swarzędz

+48 500-721-468,
+48 608-456-970.

biuro@br-compertus.com

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda marketingowa

3 + 6 =

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy dr Katarzyna Pawłowska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.