Wiedza, doświadczenie,

O kancelarii

Od ponad 15 lat pomagamy przedsiębiorcom w ich codziennym życiu związanym z podatkami i kadrami. Dokładamy wszelkich starań, aby dzięki naszemu zaangażowaniu życie naszych Klientów stało się spokojniejsze i bezpieczniejsze. Szybko zauważyliśmy, że teoria nabyta w trakcie studiów ekonomicznych to zdecydowanie za mało, aby pomagać Klientom w ich codziennym życiu jako przedsiębiorcy, dlatego systematycznie uczestniczymy w różnego typu szkoleniach i seminariach podnosząc nasze kompetencje.

Nasze usługi świadczymy w języku polskim i niemieckim, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Stale współpracujemy z kancelariami doradców podatkowych z Berlina i Hamburga oraz kancelarią adwokacką, kancelarią radcy prawnego oraz biegłym rewidentem.

Misją naszej Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom spokoju i bezpieczeństwa w zakresie podatków i rozliczeń pracowniczych. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Tylko rzetelnie prowadzone ewidencje podatkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, pełne księgi rachunkowe oraz profesjonalna obsługa kadrowo - płacowa gwarantują bezpieczeństwo podatkowe naszym Klientom. Dzięki indywidualnie przygotowanym raportom zarządczym, menadżerowie, zarządy spółek naszych Klientów oraz właściciele firm mogą koncentrować się na rozwoju strategicznym swoich przedsiębiorstw.

Mając świadomość szybko zmieniających się przepisów oraz orzecznictwa, oferujemy naszym Klientom także przygotowanie wniosków o interpretację indywidualną z zakresu prawa podatkowego, szkolenia dla pracowników działów administracyjno – księgowych, wsparcie w postępowaniach podatkowych (przygotowujemy pisma, tj. odwołania, skargi).

Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych, ale także w zakładaniu nowych działalności/ firm - począwszy od rejestracji, pomocy we wdrażaniu systemu obiegu dokumentów, fakturowaniu oraz wsparciu bieżącej działalności i doradztwie podatkowym. Z naszą pomocą prowadzenie firmy staje się prostsze! Jest to rodzaj opieki, który pozwala naszym Klientom skoncentrować się na rozwoju i budowaniu silnej pozycji na rynku.

Naszym klientom pomagamy także w uzyskani comiesięcznego zwrotu kosztów wynagrodzeń pracowników z PFRON i urzędu pracy.

Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie oraz wysoka jakość świadczonych usług, będące gwarancją doskonałej współpracy.

Specjaliści tworzący Kancelarię Doradcy Podatkowego COMPERTUS dr Katarzyna Pawłowska są Członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach, seminariach i konferencjach.

Kancelaria Doradcy Podatkowego COMPERTUS dr Katarzyna Pawłowska spełnia wymogi w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust. 1 ustawy o doradztwie podatkowym. Serdecznie zapraszam do współpracydr Katarzyna PawłowskaDoradca Podatkowy
COMPERTUS Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradcy Podatkowego dr Katarzyna Pawłowska
62-020 Swarzędz, os. M. Mielżyńskiego 97/6
61-062 Poznań, ul. Mścibora 8 II piętro
+48 608-456-970, +48 500-721-468
+48 (61) 65-32-606
Projekt i wykonanie BerMar multimedia