Wiedza, doświadczenie,

Doradztwo podatkowe i audyt podatkowy

-
Doradzamy w zakresie:  
- podatku dochodowego osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz w formie spółki osobowej (spółka cywilna, spółka jawna, spółka komandytowa);
- podatku dochodowego od osób prawnych;
- podatku VAT;
- podatku od spadków i darowizn;
- podatek od czynności cywilno - prawnych (PCC)
- podatku od nieruchomości.

Wychodzimy z założenia, że kto pyta ten nie nadpłaca podatku.

Każda podatkowa wątpliwość Klienta jest przez nas gruntownie analizowana celem znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania.

W sytuacji nieprecyzyjnych przepisów podatkowych, występujemy w imieniu Klienta z wnioskiem o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej do Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej.

Konsultacje podatkowe prowadzimy w ramach miesięcznego abonamentu, a także rozliczając się wg ustalonej stawki godzinowej. Jesteśmy elastyczni także co do formy kontaktu (rozmowa telefoniczna, mail, spotkanie).

W firmach, gdzie funkcjonuje wyodrębniony dział księgowości często prowadzimy nadzór podatkowy lub audyt podatkowy. W takiej sytuacji Klient ma pewność, że wszelkie niejasności działu księgowego są na bieżąco wyjaśniane. Bieżący nadzór podatkowy często wspomagany jest z naszej strony o szkolenia dla pracowników działów księgowości naszych Klientów.

Bezpieczeństwo podatkowe naszych Klientów to nasz priorytet.
COMPERTUS Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradcy Podatkowego dr Katarzyna Pawłowska
62-020 Swarzędz, os. M. Mielżyńskiego 97/6
61-062 Poznań, ul. Mścibora 8 II piętro
+48 608-456-970, +48 500-721-468
+48 (61) 65-32-606
Projekt i wykonanie BerMar multimedia