Logo
Facebook Napisz do nas Mapa witryny
Kancelaria Doradcy Podatkowego COMPERTUS Katarzyna Pawłowska
potęga wiedzy i doświadczenia
Start
O firmie
Oferta Usług
Poradnik Podatnika
Kontakt
O firmie
Strona główna  >   O firmie

Zespół doświadczonych specjalistów Kancelarii Doradcy Podatkowego COMPERTUS Katarzyna Pawłowska od lat pomaga Klientom w prowadzeniu ich działalności gospodarczych poprzez fachowe doradztwo podatkowe, księgowe, kadrowe i gospodarcze. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi dla firm z kapitałem polskim i zagranicznym.

Nasze usługi świadczymy w języku polskim i niemieckim, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Stale współpracujemy z kancelariami doradców podatkowych z Berlina i Hamburga.

Nasi Klienci wiedzą, ze zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Ponadto rzetelnie prowadzone ewidencje ryczałtowe, rejestry VAT, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, pełne księgi rachunkowe oraz profesjonalna obsługa kadrowo - płacowa gwarantują bezpieczeństwo podatkowe naszym Klientom. Także dzięki indywidualnie przygotowanym raportom zarządczym, menadżerowie, zarządy spółek naszych Klientów oraz właściciele firm mogą koncentrować się na rozwoju strategicznym swoich przedsiębiorstw.

Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych, ale także w zakładaniu nowych działalności/ firm - począwszy od rejestracji, pomocy we wdrażaniu systemu obiegu dokumentów, fakturowaniu oraz wsparciu bieżącej działalności i doradztwie podatkowym. Z naszą pomocą zakładanie firm staje się prostsze! Jest to rodzaj opieki, który pozwala naszym Klientom skoncentrować się na rozwoju i budowaniu silnej pozycji na rynku.

Osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej wspieramy w otrzymaniu bezzwrotnej dotacji z urzędu pracy (PUP). W 2016 r. wysokość takiej dotacji wynosi ok. 20 tys. zł.

Firmom zatrudniającym pracowników i odprowadzającym za nich składki na ubezpieczenie wypadkowe pomagamy w otrzymaniu bezzwrotnego dofinansowania z ZUS na działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy, np. na zakup środków ochrony indywidualnej, zakup i instalację urządzeń oczyszczających oraz uzdatniających powietrze, a także identyfikację zagrożeń w miejscu pracy i ocenę ryzyka zawodowego. Program ten jest adresowany w szczególności do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a maksymalna kwota dofinansowania wynosi 500 tys. zł.

Naszym klientom pomagamy także w uzyskani comiesięcznego zwrotu kosztów wynagrodzeń pracowników z PFRON i urzędu pracy.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, w tym kancelarią prawa pracy, notariuszem oraz biegłym rewidentem.


Wyróżnia nas profesjonalne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie oraz wysoka jakość świadczonych usług, będące gwarancją doskonałej współpracy.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne oprogramowanie COMARCH, dzięki któremu nasi Klienci mogą korzystać z programu Pulpit Menagera oraz programu do wystawiania faktur.

Specjaliści tworzący Kancelarię Doradcy Podatkowego COMPERTUS Katarzyna Pawłowska są Członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach, seminariach i konferencjach.

Kancelaria Doradcy Podatkowego COMPERTUS Katarzyna Pawłowska spełnia wymogi w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zgodnie z art. 44 ust. 1 ustawy o doradztwie podatkowym.


Serdecznie zapraszam do współpracy

dr Katarzyna Pawłowska

Doradca Podatkowybiuro rachunkowe Swarzędz, biuro rachunkowe Poznań, usługi księgowe Swarzędz, doradztwo podatkowe Swarzędz, doradztwo podatkowe Poznań, księgowa Swarzędz, księgowa Poznań, zakładanie firm i spółek
Dodatkowe informacje
Na górę
Drukuj
Kontakt
COMPERTUS Katarzyna Pawłowska
Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego
62-020 Swarzędz, os. M. Mielżyńskiego 97/6
61-062 Poznań, ul. Mścibora 8 II piętro
tel. +48 608 456 970, +48 500-721-468
fax. +48 (61) 65-32-606
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia